Darčekové poukazy

Ponúkame Vám širokú škálu možností darčekových poukazov. Môžete si vybrať z konkrétnych pobytových balíčkových poukazov, ak ste si nie istý môžete u nás zakúpiť darčekový poukaz na hodnotu alebo do wellness či wellness spojený s otvoreným účtom do reštaurácie. 

darčekový poukaz na hodnotu 50€ - 300€
  • Darčekový poukaz na hodnotu 50€ - 300€ - photo 1

Darčekový poukaz na hodnotu 50€ - 300€

Darujte výnimočný zážitok a urobte radosť svojim blízkym. Darčekovým poukazom na hodnotu máte istotu, že si obdarovaný vyberie služby podľa svojich predstáv. Poukaz je možné využiť na pobyt v našom hoteli, alebo si užiť gurmánsky zážitok v našej reštauráciu či zregenerovať svoje telo v našom wellnesse. 

permanentka - 5x dvojhodinový wellness a 20 minútová klasická masáž
  • Permanentka - 5x Dvojhodinový wellness a 20 minútová klasická masáž - photo 1

Permanentka - 5x Dvojhodinový wellness a 20 minútová klasická masáž

Príďte si 5x oddýchnuť do nášho wellnessu a doprajte si hýčkanie v podobe 20 minútovej masáže vo Vami zvolenom termíne.

permanentka - 5 alebo 10 vstupov do wellness na dve hodiny
  • Permanentka - 5 alebo 10 vstupov do Wellness na dve hodiny - photo 1

Permanentka - 5 alebo 10 vstupov do Wellness na dve hodiny

Hotelový wellness poskytuje široký výber na troch podlažiach. Na najnižšom podlaží privátnu saunu a masérske procedúry. Plavkový sektor na prízemí, vhodný aj pre deti, s perličkovým bazénom s teplotou vody 34•C, oddychovým priestorom a parnou saunou s teplotou 45•C. Na hornom poschodí, nuda sektor, objavíte fínsku parnú saunu s teplotou 88•C, kombinovanú bylinkovú saunu s 55•C s esenciami. Posilní Vašu imunitu a prehreje Váš organizmus naše tepidárium s výhľadom na Chopok.

permanentka - 5 alebo 10 masáží (chrbát, šija)
  • Permanentka - 5 alebo 10 masáží (chrbát, šija) - photo 1

Permanentka - 5 alebo 10 masáží (chrbát, šija)

Masírovanie kože a svalstva pozitívne vplýva na veľa fyziologických funkcií tela. Masáž upevňuje telesné a duševné zdravie, poskytuje úľavu svalom, zlepšuje pohyblivosť kĺbov a šliach. Cieľom masáže je obvykle navodiť harmóniu, uvoľniť blokácie a masírovanú osobu príjemne zrelaxovať a to aj pomocou vôní a hudby.
 

súkromná sauna pre dve osoby na 100 minút
  • Súkromná sauna pre dve osoby na 100 minút - photo 1

Súkromná sauna pre dve osoby na 100 minút

Užite si nerušený zážitok presne podľa svojich predstáv. Rezervujte si svoje súkromie v podobe fínskej sauny automaticky predhriatej na 90 stupňov. Relaxačná zóna s TV umožňuje výber zo športových zápasov, hudby či filmov.

súkromná sauna pre dve osoby na 100 minút s flašou prosecca
  • Súkromná sauna pre dve osoby na 100 minút s flašou Prosecca - photo 1

Súkromná sauna pre dve osoby na 100 minút s flašou Prosecca

Užite si nerušený zážitok presne podľa svojich predstáv. Rezervujte si svoje súkromie v podobe fínskej sauny automaticky predhriatej na 90 stupňov. Relaxačná zóna s TV umožňuje výber zo športových zápasov, hudby či filmov. Kúzlo relaxu môže obohatiť fľašou Prosecco Millesimato Rosé D.O.C. 0,75 l brut.