Popis projektu

Hotel Demänová Apartments tvorí jeden samostaný bytový celok nachádzajúci sa na vstupe do najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry. Celý objekt sa skaldá z 8 bytových jednotiek od 31m2 až po 181m2 čo je rozloha samostatného 4i bytu s terasou na najvyšom podlaží. Vonkajší priestor je dotvorený altánkom na grilovanie a na prízemí sa nachádza lyžiareň. Apartmány patria pod značku Hotel Demänová, najlepšie hodnoteného 4* hotela na Liptove. Byty sa predávajú do súkromného vlastníctva ako investičná príležitosť zapojenia sa pod hotelový program Hotela Demänová. Všetci majitelia a budúci klienti tak budú môcť využívať služby poskytované Hotelom Demänová.

Popis lokality

Hotel Demänová Apartments sa nachádza priamo v prímestskej časti Liptovského Mikuláša, Demänovej. Demänová je vstupná brána k najväčšiemu lyžiarskemu stredisku Jasná Nízke Tatry. Apartmány sú vzdialené od Hotela Demänová 350m a preto je pre klientov pohodlné využívať služby z hotela. Malebný Liptov Vám ponúka nekonečné množstvo aktivít od rekreácie v aquaparkoch cez lyžovanie v najväčšom stredisku Jasná až po po zážitkový simulovaný zoskok voľným pádom. Oblasť Liptova je navštevovaná vo veľkej miere aj v lete, Apartmány su vzdialené od Liptovskej Mary 6km a od turistických chodníčkou Nízkych Tatier len 8km.

Štandard

Všetky byty sa predávajú komplet zariadené a pripravené na svojich prvých klientov. V štandarde nájdete kompletne zariadenú kúpelňu so sprchovým kútom taktiež kompletne vybavenú kuchyňu s jedálňou. Obývací priestor s rozťahovacou pohovkou pre ubytovanie ďalších dvoch osôb v apartmáne a izbu zariadenú luxusnou vysokou posteľou. Každý apartmán je zariadený rovnako, presne ako je znázornený na fotkách.

Financovanie

Financovanie je jednoduché, 5% rezervačný poplatok splatnosťou 90 dní. Zvyšných 95% priamo na kúpnu zmluvu. Kedže sa jedná o byty, nieje problém investíciu pokryť hypotekárnym úverom. Vstupom do značky Hotela Demänová na Vás čaká využívanie služieb VIP CLUBU, wellnessu, reštaurácie a v budúcnosti multifunkčnej haly na oslavy. Máme pripravený atraktívny podiel pre budúcich majiteľov z príjmu z ubytovania. Túto investíciu treba brať ako komplexnú investíciu s vlastnením m2 v bytovom dome a uvažovaním s kladnou infláciou, možnosťou celoročneho ubytovania v apartmáne ako hosť a sekundárnym prijmom s vyťaženia apartmánu treťou stranou.

Viac info tu: Investičné byty