Ochutnávky

Ochutnávka vína

Pojem víno v sebe skrýva omnoho viac než je v zlatom, ružovom či červenom moku vidieť. Degustácia vína je zážitok sám o sebe. Pre skupiny od 10 osôb ponúkame po celý rok súkromné degustácie. Príďte si vychutnať s priateľmi dobré víno. Degustácia Vám dovolí vstúpiť do rôznych tónov vín a lepšie mu porozumieť a celým tým Vás prevedie somelier, ktorý ho spolu s Vami ochutná a zhodnotí. Degustáciu môžeme doplniť výberom zrejúcich či slovenských syrov, kanapky či fingerfood, antipasti a sušené ovocie či zeleninu v podobe olív. 

Ochutnávka rumov

Predstavte si to sami. Kreslo pri horiacom ohni v krbe, v ruke skvelý rum. Takto môže vyzerať Vaša ochutnávka. Ponúkame Vám ochutnávku v podobe 4 druhov rumov servírované elegantným spôsobom, na výber máte z 30 druhov. Pokiaľ by ste si chceli vychutnať viac druhov, nie je problém navýšiť ochutnávku na 6 - 8 druhov. A čím sa dá taká ochutnávka ešte vylepšiť? K dispozícii je Vám výber z našej ponuky cigar, ktoré Vám môžeme doporučiť a spárovať s Vašim výberom rumov. Láska prechádza žalúdkom a kým sa do neho dostane, prechádza cez všetky zmysly. No my nezabudneme ani na žalúdok. Môžeme Vám ponúknuť kanapky a fingerfood, sušené šunky a údeniny ale k rumu sa najviac hodí sušené ovocie a sladké ako čokoláda. 

Ochutnávka whiskey, cognacu a ginu

Tak ako ochutnávka rumov aj táto naša ochutnávka ponúka pestrú škálu druhov na výber. Ochutnávka sa môže skladať zo 4-5 vzoriek Vami vybraného alkoholu. Záleží len na Vás aký druh alkohol si u nás chcete vychutnať.

  • Lobby bar - photo 1
  • Lobby bar - photo 2

Lobby bar

V našom Lobby bare si vychutnáte príjemné posedenie počas celého dňa. Môžete si dopriať kávu a dezert , ktorý vo Vás prebudí zvedavosť. Príjemne si môžete posedieť pri drinkoch, miešaných alkoholických i nealkoholických kokteiloch a večer si dopriať víno alebo pivo z našej ponuky. Sme tu pre Vás 8:00-23:00.

  • Lounge & cigar bar - photo 1
  • Lounge & cigar bar - photo 2
  • Lounge & cigar bar - photo 3

Lounge & cigar bar

Najvyhľadávanejšie miesto pre pánov. 

Cigaru, dobrý rum, koňak alebo tvrdšiu whiskey si vychutnáte v Lounge and cigar bare a popritom môžete diskutovať aj o Vašom biznise alebo si len tak posedieť pri kvalitnom alkohole. Ak neviete na čom si pochutiť, je pre Vás pripravená ochutnávka kvalitných rumov a je Vám k dispozícií veľký výber cigár.

vínny salón
  • Vínny salón - photo 1
  • Vínny salón - photo 2
  • Vínny salón - photo 3
  • Vínny salón - photo 4

Vínny salón

S nezabudnuteľným zážitkom budete odchádzať z nášho Vínneho salónu. Ten sa nachádza v podzemí a tým vo Vás vytvorí príjemný pocit ako z dovolenkových vínnych pivníc. Je to skvelé miesto na ochutnávku výberových vín z blízkych krajín alebo súkromnú rodinnú oslavu.