Kongresy a firemné akcie v HUMNE

Naše nové Humno je ako stvorené pre kongresy, firemné akcie či business príležitosti. Impozantná sála s modernými prvkami vytvára príjemné prostredie, ktoré oceníte pri akejkoľvek spoločenskej udalosti.
Vďaka štedrému priestoru s rozlohou až 310 m2 Vám Humno ponúka rôzne typy sedenia. Preferujete kino sedenie, alebo Vám viac vyhovuje sedenie do písmena U, či školské? Kapacita sály je 140 - 220 osôb. Všetko vieme prispôsobiť vašim predstavám. 

O vybavenie je postarané. V Humne nájdete  dataprojektor s plátnom, flip chart a ostatné dôležité veci, ktoré sú potrebné pre vašu úspešnú prezentáciu. Samozrejmosťou sú

  • dataprojektor
  • tabuľa 
  • flip chart
  • vysokorýchlostný internet

Vytvorte reprezentatívnu akciu vďaka našim profesionálnym službám. Gastronómia Hotela Demänová sa už dlhodobo teší z obľuby zo strany zákazníkov. Náš tím na čele so šéfkuchárom Ľubomírom Macikom pre Vás pripraví, tak ako pestrý coffebreak, slané a sladké občerstvenie, kanapky, fingerfood, ovocie a samozrejme nápoje, tak aj plnohodnotný obed či dokonalú večeru. Výber preferovaných jedál necháme na Vás. Humno Demänová disponuje vlastnou kuchyňou, čo zabezpečí vždy čerstvý cattering pre vás a vašich kolegov. 


Ubytujte sa pohodlne u nás. Útulné izby Hotela Demänová budete mať len na skok. Ubytovacie zariadenie nášho hotela ponúka až 52 lôžok s možnosťou 13 prísteliek. Vybrať si môžete z izieb typu standard, superior, apartmán deluxe a family. Ak by ste preferovali ubytovanie vo väčšom súkromí Apartmány Hotela Demänová sú od Humna vzdialené len 300m. Disponujú ôsmimi samostatnými apartmánmi s kapacitou 20 pevných lôžok s možnosťou až 15 prísteliek.

Ostatné služby hotela. Okrem ponuky všestrannej sály, špičkovej gastronómie a ubytovania si môžete spríjemniť večer v priateľskej atmosfére hotelového lobby a lounge baru. V prípade záujmu vám je plne k dispozícii wellness, ktorý sa rozprestiera na troch podlažiach. Zastrešuje fínsku, parnú a kobinovanú bylinkovú saunu,  perličkový bazén a miesto na oddych - tepidárium s výhľadom na Chopok.
Všetky podrobné informácie o ďalších službách Hotel Demänová nájdete na www.hoteldemanova.sk 

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte:
Tomáš Novák
tel.: 
+421 917 777 039
email.: info@hoteldemanova.sk