Humno Demänová

                                                                                                          

Nová svadobno-konferenčná sála Humno Demänová, je architektonickým doplnením scenérie okolia. Medzi vonkajšími aj vnútorne použitými materiálmi na prvý pohľad dominuje drevo, betón a presklená fasáda, ktorá počas dňa prepúšťa z juhu do objektu denné svetlo a ponúka výhľad na Chopok.

Očarí Vás priestor

Vysoké drevené väzníky sa opierajú o mohutné železobetónové stĺpy a celé sú obložené drevom. Na strope je reťazové osvetlenie, čo dotvára celkovú atmosféru priestoru aj po zapadnutí slnka. S rozlohou 310 m2 Vám poskytne konfortnú hostinu a zábavu. Presklené priečelie dodá tú správnu atmosféru a nádherné svetlo.
Priestranná sála má kapacitu na svadbu pre max. 130 osôb a v prípade kongresu alebo firemnej akcie je to 140 - 240 osôb. Pripspôsobíme Vám všetko na mieru a zaručíme profesinálnych ľudí.



Reprezentatívna gastronómia

Gastronómia pod vedením nášho šéfkuchára Ľubomíra Macíka je trefa do čierneho. Po konzultácii a spoločnej dohode s Vami vyčaruje v kuchyni jedlo podľa vašich predstáv. Môžete sa rozhodnúť podľa preferencií alebo si pre jednoduchšie rozhodovanie vyberiete z našej ponuky trojchodového menu. 


V prípade záujmu o svadbu, konfrenciu či inú  Vašu oslavu
alebo pracovnú príležitosť prosím kontaktujte:


Ing. Katarína Galková                                                                                 Tomáš Novák
Tel.: +421 917 777 604                                                                               Tel.: +421 917 777 039
Email: svadba@hoteldemanova.sk                                                          Email: info@hoteldemanova.sk   

  • Kongresy a firemné akcie

Kongresy a firemné akcie

Úspešná konferencia, firemný kongres alebo pracovný večierok? Stavte na reprezentatívne priestory a profesionálne služby Hotela Demänová****. V novučkej priestrannej sále s vycibreným dizajnom bude každá Vaša pracovná či spoločenská udalosť korunovaná úspechom.

  • Oslavy

Oslavy

Oslávte všetky výnimočné príležitosti v čarovnej blízkosti Nízkych Tatier v Hoteli Demänová. Zverte dôležité okamihy do našich rúk. Bude nám potešením pre Vás spoločne s našim šéfkucharom a celým personálom pripraviť takú oslavu, na ktorú nezabudnete Vy ani Vaši hostia.

svadby
  • Svadby

Svadby

Svadba na čarovnom Liptove môže byť nezabudnuteľným zážitkom pre Vás a Vašich hostí a to si uvedomujeme. Vieme, aké je dôležité aby Váš deň bol perfektný a zapamätateľný pre Vás, ako nevestu a ženícha, ale tiež pre Vašich svadobných hostí. V Hoteli Demänová sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli takýto deň naplánovať do posledného detailu a zaistit hladký priebeh.