Svadby

  • Svadby - photo
  • Svadby - photo
  • Svadby - photo
  • Svadby - photo
  • Svadby - photo

Svadba na čarovnom Liptove je  určite nezabudnuteľným
zážitkom pre Vás a Vašich hostí. Vieme, aké je dôležité, aby bol Váš deň perfektný a bezchybný pre Vás, ako nevestu a ženícha, ale aj pre Vašu rodinu a priateľov. V Hoteli Demänová sme tu pre Vás ! Pomôžeme Vám deň D. naplánovať do posledného detailu a zaistiť jeho hladký priebeh.

Snívate o svadbe? Máte po zásnubách a začínate premýšľať, kde usporiadať Vašu svadbu? 
Usporiadajte svadbu na Liptove. Jedinečnú prírodu naokolo si zamilujete a nášmu hotelu Demänová bude cťou Vám usporiadať nezabudnuteľnú svadbu podľa vašich predstáv. 
Neváhajte sa na nás obrátiť, ponúkame Vám ucelené služby, ktoré snúbencom ušetria veľa času a energie. Zaistíme Vám priestor na obrad, svadobnú hostinu s dekoráciou a kvetinovou výzdobou, kompletný svadobný catering i nápoje, profesionálnu obsluhu a štýlové ubytovanie. Grátis od nás je pre mladomanželov prezidentská suita s balkónom v hodnote 600€. 

Legendárna hostina 
Jedinečný a pestrý raut pre 100 hostí? Tradičné svadobné menu, niečo klasické liptovské alebo netradičné grilovanie? O to sa postará naša moderná kuchyňa pod vedením skvelého šéfkuchára Ľubomíra Macíka a jeho týmu. Záleží len na Vás čo si vyberete.

Ubytovanie Vašich hostí
V našom Hoteli Demänová**** a Hotel Demänová Apartments ubytujeme až 100 svadobčanov. Všetky možnosti izieb a ubytovania nájdete na našej stránke. To najlepšie si však  samozrejme rezervujeme pre mladomanželov,a to prezidentskú suitu s balkónom.

Skvelá Zábava? Nie je problém!
Naplánujeme s Vami program na celý svadobný deň. Zaistíme fotografa a fotokútik, objednáme DJ ale i živú kapelu, v detskom kútiku sa zabavia deti a v priestore vyhradenom pre mužov. Ak Vás tiež lákajú tradičné slovenské svadobné zvyklosti, postaráme sa aj o ne a všetko pripravíme.

A čo ďalej?
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Radi si s Vami naplánujeme stretnutie a preberieme detaily a predstavy ohľadom vašej plánovanej svadby. 

__________________________________

Ing. Katarína Galková
Tel.: +421 917 777 604
Email: svadba@hoteldemanova.sk